Studio Confortable A Sainte-Anne 30 M² Avec Vue Mer
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
1-slaapkamer Studio Confortable A Sainte-Anne 30 M² Avec Vue Mer is een goede keuze voor maximaal 4 gasten en biedt een welgelegen locatie binnen 3 km van Piton de Crêve Cœur. Dit appartement van 30 m² biedt uitzicht op de tuin.
Dit 1-badkamer appartement is op korte rijafstand van 10 minuten van Ecomusée de Martinique te vinden. Studio Confortable A Sainte-Anne 30 M² Avec Vue Mer is gelegen op slechts 700 meter afstand van de stranden van Sainte-Anne. Deze accommodatie is op binnen 3,1 km van de Grande Anse des Salines gelegen.
De accommodatie biedt gasten een balkon en een zitruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij het appartement. Handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.
Om uw comfort te verhogen, heeft Studio Confortable A Sainte-Anne 30 M² Avec Vue Mer een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. Dit appartement heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt net om de hoek bij Gare Routiere busstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Four a chaux500 m
- Maya Beach Club1,1 km
- Marche aux Poissons Sainte-Rose Anglio100 m
- Anse Trabaud950 m
- Plage sauvage150 m
- Oz'ar150 m
- Lagon Evasion450 m
- Halle50 m
- Chapelle Notre-Dame de la Salette400 m
- Natiyabel150 m
- Luchthavens
- Fort De France Luchthaven41 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Studio Confortable A Sainte-Anne 30 M² Avec Vue Mer.
Gasten van Studio Confortable A Sainte-Anne 30 M² Avec Vue Mer kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Piton de Crêve Cœur, op 10 minuten rijden. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Grande Anse des Salines (3 km) en de Anse Figuier (4 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Studio Confortable A Sainte-Anne 30 M² Avec Vue Mer in het stadscentrum te komen?
Het duurt 5 minuten lopen om van Studio Confortable A Sainte-Anne 30 M² Avec Vue Mer naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Studio Confortable A Sainte-Anne 30 M² Avec Vue Mer te boeken?
De prijs van het boeken van Studio Confortable A Sainte-Anne 30 M² Avec Vue Mer is $140. - ❓
Heeft Studio Confortable A Sainte-Anne 30 M² Avec Vue Mer een internetverbinding?
Ja, Studio Confortable A Sainte-Anne 30 M² Avec Vue Mer is voorzien van wifi in de kamers. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Studio Confortable A Sainte-Anne 30 M² Avec Vue Mer?
Studio Confortable A Sainte-Anne 30 M² Avec Vue Mer bestaat uit 30 vierkante meter.